JAK TO DZIAŁA?

Realizujemy wysyłki do Niemiec. Oferujemy najlepsze czasy doręczeń znacznie obniżając ich koszty. Niemiecki kupujący może otrzymać zamówiony produkt już po 24 godzinach od zamówienia. Razem usługami wysyłek realizujemy ewentualne zwroty od zagranicznych kupujących. Mogą oni we własnym zakresie odesłać produkt na adres w ich kraju – ten sam, z którego przesyłkę otrzymali. W systemie można wygenerować zwrotną etykietę, tak aby odbiorcy nie ponosili kosztów.

01

1. Złożenie zlecenia

02

2. Wygenerowanie etykiety

W systemie przez nas udostępnianym, generowana jest etykieta zagranicznego kuriera.
03

3. PRZYGOTOWANIE WYSYŁKI

Zleceniodawca pakuje towar, szykuje etykiety i przykleja na poszczególne paczki.
04

4. WYSYŁKA DO NAS

Zleceniodawca wysyła do nas paczki w opakowaniu zbiorczym we własnym zakresie. Z Wrocławia i okolic odbieramy osobiście od klienta
05

5. Weryfikacja

Po otrzymaniu paczek, nasz zespół akceptuje deklaracje klienta. Po czym następuje zmiana statusu w systemie.
06

6. Transport

Nasze samochody codziennie wyjeżdżają z paczkami, transportując je bezpośrednio do lokalnych firmy pocztowych oraz kurierskich.
07

7. Doręczenie przesyłki

Po około 24h od nadania, przesyłka zostaje dostarczona do klienta.
08

8. Zwroty

Możliwość zwrotu towaru poprzez naszą frimę, następuje po kontkacie ze sprzedawcą.

Iwermektyna to lek znany od lat, z powodzeniem wykorzystywany w leczeniu schorzeń spowodowanych obecnością różnych pasożytów zarówno u zwierząt, jak i u ludzi. Preparaty z tą substancją są stosowane zewnętrznie i doustnie. Dzięki długiej historii stosowania bezpieczeństwo i skuteczność iwermektyny zostały dobrze poznane. W obliczu aktualnej pandemii ta cząsteczka została wzięta pod uwagę również jako potencjalny lek na COVID-19. Na tę chwilę w Polsce jest dostępna na https://www.iwermektyna-tabletki.pl w postaci kremu oraz tabletek doustnych.

TOP